Niewidoczny aparat ortodontyczny Invisalign

 

Niewidoczny aparat ortodontyczny Invisalign to innowacyjny system prostujący zęby za pomocą przezroczystych nakładek. Zestaw indywidualnie dobranych oraz zaprojektowanych nakładek skutecznie przesuwa zęby milimetr po milimetrze, tworząc nowy piękny uśmiech Pacjenta.

 

Jak wygląda proces leczenia?

Na początku leczenia Pacjent otrzymuje komplet nakładek na cały proces leczenia, który samodzielnie wymienia co ok. 1/2 tygodnie. Zmniejsza to kilkakrotnie ilość wizyt kontrolnych w gabinecie ortodontycznym. Wyjątkowym aspektem w procesie leczenia Invisalign jest wykonanie wizualizacji przy pomocy skanera diagnostycznego. Juz na pierwszej wizycie jesteśmy w stanie przedstawić Pacjentowi jak zmieni się jego uśmiech w procesie leczenia.

Jakie są zalety leczenia Invisalign?

KOMFORT – Poprzez indywidualne dopasowanie nakładek do zgryzu Pacjenta jest on prawie niewyczuwalny
DYSKRECJA – Przez to, że nakładki wykonane są z przeźroczystego tworzywa są niemal niewidoczne podczas użytkowania.
KRÓTKI CZAS LECZENIA – Stosowanie nakładek Invisalign maksymalnie skraca czas leczenia ortodontycznego, poprzez zmianę nakładek już co ok. 1 tygodnia, nawet do 5 miesięcy.
BRAK DIETY – Dzięki możliwości zdejmowania nakładek, nie ma konieczności stosowania restrykcyjnej diety. Pacjent może jeść dokładnie to samo co przed procesem leczenia.
ODPOWIEDNIA HIGIENA – Nakładki Invisalign pozwalają zachować idealną higienę jamy ustnej. Dzięki możliwości zdejmowania aparatu mycie oraz nitkowanie zębów nie stanowi problemu.

Niewidoczny aparat ortodontyczny Invisalign – dla kogo?

System leczenia nakładkami najczęściej wybierany jest przez osoby dorosłe, którym zależy na maksymalnej wygodzie, estetyce oraz szybkich efektach leczenia. Leczenie systemem Invisalign w Klinice Jurajska w Częstochowie skutecznie koryguje zarówno delikatne wady zgryzu, jak i te bardziej skomplikowane przypadki.

 

 

Zestaw nakładek dla Pacjenta 

 

 

 

 

 

 

”Coraz więcej Naszych Pacjentów decyduje się na leczenie za pomocą nakładek Invisalign. Najbardziej motywującym przy wyborze metody leczenia jest możliwość zobaczenia swojego nowego uśmiechu na monitorze komputera.”

Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę w Klinice Jurajskiej w Częstochowie telefonicznie pod numerem 34 363 68 20 lub 601 159 427 oraz mailowo: sekretariat@klinikajurajska.pl.