Implanty tytanowe

”W Centrum Medycznym Jurajska jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań uzupełnienia braków zębowych jest implant tytanowy.”

Implanty wykonane są z tytanu. Jest to materiał całkowicie biozgodny, a co za tym idzie organizm uznaje go za swoją integralną część. Wszczepienie implantu (część chirurgiczna) polega na wprowadzeniu go w taki sposób aby kość szczęki odbudowała się szczelnie wokół niego. Proces ten nazywa się “osteointegracją” i pozwala na stabilne i mocne utrzymanie nowego zęba.

Wybór implantu wykonanego z tytanu gwarantuje Pacjentowi długotrwały okres użytkowania. 

Aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów dotyczących zabiegu, tego jaki rodzaj implantu będzie dla Państwa najlepszy oraz czy w Państwa przypadku zabieg spełni pokładane oczekiwania zapraszamy na konsultację do naszych lekarzy stomatologów. Podczas wizyty odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz rozwiejemy wszelkie watpliwości. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę w Klinice Jurajskiej w Częstochowie telefonicznie pod numerem 34 363 68 20 lub 601 159 427 oraz mailowo: sekretariat@klinikajurajska.pl.

 

Umów się na wizytę i w komfortowych warunkach oraz w miłej atmosferze sprawdź, co możemy Ci zaproponować. 

KLIKNIJ TUTAJ 

Zapraszamy!