O nas

Centrum Medyczne Jurajska jest ośrodkiem, który powstał z połączenia najnowocześniejszych technologii medycznych i pasji do medycyny. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, tak aby każdy czuł się komfortowo i miał pewność profesjonalnej obsługi.

Personel stanowią specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i stale podnoszą stan swojej wiedzy na krajowych i międzynarodowych szkoleniach, oraz konferencjach. Tak duża liczba specjalistów pozwoliła na zapewnienie naszym pacjentom w pełni kompleksowej obsługi w usługach medycznych.

Bardzo ważną cechą Naszej placówki jest dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w technologii medycznej. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług.

Nasze atuty:

Indywidualny Program Profilaktyki i Higieny dla każdego pacjenta – wszyscy nasi pacjenci objęci są programem profilaktyki i higieny jamy ustnej. Zapewniając synergię umiejętności naszych specjalistów, nowoczesnej stomatologii, oraz indywidualnego podejścia do pacjenta zapewniamy usługi medyczne na najwyższym możliwym poziomie.

Profesjonalizm personelu jest ciągle podnoszone na licznych szkoleniach i kursach w kraju i zagranicą, są też potwierdzone licznymi kursami organizowanymi przez Nas dla personelu medycznego z całej Polski. Stale śledzimy światowe trendy i proponujemy pacjentom najlepsze w danej sytuacji rozwiązania.

Jakość, precyzja, gwarancja i nowoczesne technologie są Naszym znakiem rozpoznawczym (potwierdzonym przez pacjentów korzystających z naszych usług).

Nowoczesny sprzęt gwarantujący najlepszą jakość usług.