O nas

Centrum Medyczne Jurajska jest ośrodkiem, który powstał z połączenia najnowocześniejszych technologii medycznych i pasji do medycyny. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, tak aby każdy czuł się komfortowo i miał pewność profesjonalnej obsługi.

Personel stanowią specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i stale podnoszą stan swojej wiedzy na krajowych i międzynarodowych szkoleniach, oraz konferencjach. Tak duża liczba specjalistów pozwoliła na zapewnienie naszym pacjentom w pełni kompleksowej obsługi w usługach medycznych.

Bardzo ważną cechą Naszej placówki jest dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w technologii medycznej. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług.

 

 

Nasze atuty:

Indywidualny Program Profilaktyki i Higieny dla każdego pacjenta – wszyscy nasi pacjenci objęci są programem profilaktyki i higieny jamy ustnej. Zapewniając synergię umiejętności naszych specjalistów, nowoczesnej stomatologii, oraz indywidualnego podejścia do pacjenta zapewniamy usługi medyczne na najwyższym możliwym poziomie.

Poziom profesjonalizmu personelu jest ciągle podnoszony na licznych szkoleniach i kursach w kraju i zagranicą, co jest potwierdzone licznymi kursami organizowanymi przez Nas dla personelu medycznego z całej Polski. Stale śledzimy światowe trendy i proponujemy pacjentom najlepsze w danej sytuacji rozwiązania.

Jakość, precyzja, gwarancja i nowoczesne technologie są Naszym znakiem rozpoznawczym (potwierdzonym przez pacjentów korzystających z naszych usług).

Nowoczesny sprzęt gwarantujący najlepszą jakość usług.