Zespół

JOANNA SITKO-GAP – dr n. med. lekarz stomatolog

Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej, gdzie następnie odbyła staż podyplomowy, m.in. Chirurgii oraz Ortodoncji Śląskiej Akademii Medycznej.

W 2011 roku uzyskała tytuł dr n. med. na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Od 2014 roku jest założycielem oraz Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Higieny Stomatologicznej. Organizator konferencji międzynarodowych. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy praktykujących ortodoncję – IAO International Association for Orthodontics. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI, jak również członek europejskiego stowarzyszenia lekarzy implantologów – OSIS EDI. Jest Dyrektorem oraz lekarzem prowadzącym Centrum Medyczne JURAJSKA.

Od kilkunastu lat jest wykładowcą w Medycznym Studium Zawodowym w Częstochowie, gdzie kształci personel medyczny (www.msz.czest.pl) oraz prowadzi kursy doskonalące dla lekarzy i średniego personelu medycznego związane z stomatologią estetyczną, ortodoncją, periodontologią i chirurgią. W naszym Centrum zajmuje się nowoczesną endodoncją mikroskopową, implantologią, protetyką oraz ortodoncją, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Stosuje nowoczesne metody leczenia bez usuwania zębów oraz skracające czas leczenia ortodontycznego m. in. Piezosurgery, implanty ortodontyczne, PRF , kortykotomia.

Udział w wielu konferencjach i szkoleniach połączony z wieloletnią praktyką zawodową stanowią solidną podstawę dla kompleksowej analizy i leczenia wymagającego pacjenta.

Zainteresowania zawodowe: stomatologia estetyczna, nowoczesna endodoncja mikroskopowa, implantologia, implantoprotetyka, ortodoncja.

ARTUR GAP – dr n. med. – specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, doświadczony implantolog

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 12 lat jest wykładowcą w Medycznym Studium Zawodowym w Częstochowie, gdzie kształci personel medyczny (www.msz.czest.pl).

Stopień doktora nauk medycznych uzyskany w 2014 r. temat pracy: „Naprawa uszkodzeń chrząstki stawowej przy użyciu przeszczepu autologicznych chondrocytów płytki wzrostowej w żelu fibrynowym. Badania doświadczalne.” Staże zagraniczne w 1999 w Saint Joseph Hospital w Elgine, Illinois, USA w, w 2011 w Oddziale Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Achen, Niemcy oraz w 2013 Nuffield Orthopaedic Center w Oxford, Wielka Brytania. Autor czternastu prac naukowych (MNISW : 84 pkt,Impact Factor: 4,1), 15 komunikatów zjazdowych oraz 12 wystąpień na krajowych i zagranicznych zjazdach naukowych  oraz kongresach.

Jest członkiem European Foot and Ankle Society – EFAS, Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego – PFAS, Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii, Sekcji Ortopedii Dziecięcej PTOiTr oraz Sekcji Osteosyntezy PTOiTr.

Zainteresowania zawodowe: artroskopia i rekonstrukcja stawów, chirurgia stopy, ortopedia dzieci i młodzieży, przeszczepy tkanek w tym komórek macierzystych i hodowli komórkowych,  medycyna sportowa.

 MARIUSZ ZAWAL – lek. med. specjalista ortopedii i traumatologii

Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach którą ukończył w 1996r.

Na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Chorzowie przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej od młodszego asystenta do pełniącego obowiązki ordynatora. W 2005r po uzyskaniu rejestracji w British Medical Council pracował w prywatnym szpitalu Fulwood House Hospital w Preston w Wielkiej Brytanii. Od 2007r związany jest z prywatnym Szpitalem Avimed w Katowicach w którym pełni obowiązki kierownika medycznego. Współpracuje z placówkami medycznymi Medicover, Lux Med oraz Sport Klinika w Żorach.W czasie swojej praktyki lekarskiej odbywał liczne szkolenia i praktyki w kraju i za granicą, m.in. w Stanach Zjednoczonych (Virginia Mason Hospital w Seattle i Andouver Medical Center), Austrii, Niemczech i na Węgrzech. Wspólnie z zespołem szpitala Avimed organizował kongresy medyczne dla lekarzy specjalizujących się w zakresie chirurgii kończyny górnej.

Zainteresowania zawodowe: chirurgia małoinwazyjna, zabiegi rekonstrukcyjne stawu kolanowego, skokowego, ramiennego, nadgarstkowego i łokciowego, chirurgia ręki.

ANDRZEJ BOJDA – lek. med. specjalista neurochirurgii

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, doświadczony chirurg guzów CUN, neurotraumatolog oraz specjalista małoinwazyjnych technik neurochirurgicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa

Zainteresowania zawodowe :leczenie operacyjne  dyskopatii szyjnych i lędźwiowych, urazy kręgosłupa w tym złamania osteoporotyczne, guzy nowotworowe CUN, wodogłowie.

a

a

a

a

a

PIOTR ŚLĘZAK – lek. med. specjalista chirurg, specjalista medycyny estetycznej

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

SŁAWOMIR RYCHTA – lek. med. specjalista ortopedii 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

MAŁGORZATA KLIMZA – lek. med. specjalista onkolog i hematolog dziecięcy, pediatra 

 

|

|

|

.

.

.

.

.

WOJCIECH UTRATA –lek.med.specjalista chirurg dziecięcy, specjalista urolog dziecięcy.

.

.

.

.

.

.

.

.

PIOTR WIECZOREK – lek.med. specjalista chirurgii/chirurgii naczyniowej

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

MARCIN SITKO – lek.med. specjalista chorób wewnętrzynch, specjalista kardiologii

Od 2010 roku starszy asystent w III Specjalistycznej Klinice Kardiologii w Katowicach Ochojcu.

Od 2006 roku specjalista chorób wewnętrznych.1,5 roku staż w Wielkiej Brytanii – na placówkach w: Bath, Inverness, Winchester, Salisbury.

Uczestnik wielu specjalistycznych kursów i konferencji kardiologicznych, ultrasonograficznych oraz elektroterapii.Członek Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Zainteresowania zawodowe: USG serc, naczyń obwodowych, Doppler, kardiologia inwazyjna.

|

.

WOJCIECH DEBUDAJ – lek. med. specjalista ortopedii, specjalista chirurgii 

.

.

.

.

.

.

.

.

BEATA SEWERYN – lek. anestezjolog

|

|

|

|

|

.

.

.

.

AGATA BIGEWSKA – lek. anestezjolog

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

AGNIESZKA DOBRAKOWSKA – lekarz stomatolog

Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej.

Jest uczestnikiem  wykładów, kursów i szkoleń praktycznych szkoleń krajowych i zagranicznych.

Specjalista z kilkunastoletnim stażem, dużym doświadczeniem w dziedzinie protetyki.

W naszym Centrum zajmuje się głównie protetyką oraz leczeniem dzieci i dorosłych.

Zainteresowania zawodowe: stomatologia estetyczna, protetyka.

|

|

.

.

.

.

.

RENATA PIĄTKIEWICZ – BLUKACZ – lekarz stomatolog

Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej. Regularnie uczestniczy w sympozjach i szkoleniach poznając najnowocześniejsze osiągnięcia i technologie stosowane w stomatologii, co pozwala na leczenie pacjentów według najnowszych trendów.

Interesuje się stomatologią estetyczną oraz periodontologią i w tym kierunku stara się rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Od kilku lat zgłębia tajniki wiedzy o laserach w stomatologii, wdrażając ich działanie w swoją praktykę zawodową.

Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę.

W naszym Centrum zajmuje się głównie leczeniem dzieci i dorosłych oraz protetyką, endodoncją i periodontologią.

.

Magdalena Kołodziej – lekarz stomatolog

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

W Naszym Centrum zajmuję się między innymi leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, protetyką, endodoncją. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze technologie
-pozwalające na wielką skuteczność i komfort leczenia.
Uczestniczka licznych konferencji , kursów teoretycznych i praktycznych z zakresu
zaawansowanej endodoncji, protetyki , współpracy z młodocianym pacjentem.
Stale podnosi swoje kwalifikacje aby zagwarantować Pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.

Zainteresowania: stomatologia estetyczna, protetyka, leczenie kanałowe.

Andrzej Kamiński – lekarz stomatolog

Absolwent Wydziału Stomatologii PAM w Szczecinie w 1996 roku.

W 1999 roku uzyskał pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej.

Od wielu lat na bieżąco śledzi rozwój współczesnych metod stomatologii, uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach.

W swojej pracy szczególnie realizuje się w  protetyce oraz stomatologii estetycznej i endodoncji.

W trakcie wykonywanych procedur stomatologicznych najważniejsze dla mnie jest dobro i zadowolenie pacjenta.

 Zainteresowania zawodowe: stomatologia laserowa, endodoncja, protetyka.

Katarzyna Warwas – Machaj – lekarz stomatolog

Studia stomatologiczne ukończyła w 2010 roku Uniwersytecie Medycznym w    Lublinie. W zawodzie pracuje nieprzerwanie od dnia ukończenia studiów.

W Centrum Medycznym Jurajska zajmuje się między innymi leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych oraz endodoncją.

Uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Przyjmuje pacjentów w każdym wieku w tym również tych najmłodszych, do każdego z nich podchodzi kompleksowo i z cierpliwością.

Dużą wagę przykłada do profilaktyki próchnicy i chorób przyzębia u

swoich  pacjentów.

|

|

.

.

.

Piotr Machaj – lekarz stomatolog

Studia stomatologiczne ukończył w 2012 roku  na Uniwersytecie Medycznym w  Lublinie. Jest czynnym uczestnikiem wielu kurów oraz szkoleń praktycznych nieustannie zwiększając swoją wiedzę.

W naszym Centrum specjalizuje się w leczeniu zachowawczym, endodoncją oraz protetyką.

Wykonuje swój zawód z pasją. Jego priorytetem jest bezbolesne leczenie- co eliminuje strach przed leczeniem stomatologicznym.

Zainteresowania: piłka nożna, narciarstwo, muzyka.

.

.

.

.

.

.

.

.

Karolina Borkowska-Stachura – lekarz dentysta 

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym. Ukończyła staż w prestiżowej klinice TMK w Łodzi. W trakcie studiów uczestniczyła w wielu akcjach profilaktycznych dla dzieci i dorosłych szerząc wiedzę na temat profilaktyki jamy ustnej. Autorka artykułu pt. „REKONSTRUKCJA UBYTKÓW TKANEK JAMY USTNEJ PŁATEM SKÓRNO-MIĘŚNIOWYM Z MIĘŚNIA PIERSIOWEGO WIĘKSZEGO PO ZABIEGACH Z ZAKRESU CHIRURGII ONKOLOGICZNEJ” opublikowanego w czasopiśmie Magazyn Stomatologiczny.
Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Prywatnie zapalona podróżniczka i miłośniczka jazdy rowerem.

.

.

.

.

.

KATARZYNA BUKOWSKA – mgr fizjoterapii

Absolwentka GWSH w Katowicach na wydziale Promocji Zdrowia oraz GWSU w Żywcu na wydziale Fizjoterapii.

W naszym Centrum zajmuje się rehabilitacją dzieci i dorosłych oraz zabiegami z fizykoterapii.

Zainteresowania zawodowe: fizjoterapia kończyn dolnych, szczególnie stopa płasko- koślawa, ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne z dziećmi tj. ćwiczenia przy wadzie postawy, płaskostopiu.

|

|

.

.

.

.

.

AGATA BUBULA – mgr fizjoterapii

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na wydziale Rehabilitacji Ruchowej. Od 19 lat pracownik oddziału Rehabilitacji w Szpitalu Miejskim w Częstochowie. Od 10 lat wykładowca w Studium Medycznym na kierunku Technik Masażysta.

Zainteresowania:

usprawnianie pacjentów po różnego rodzaju schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, endoprotezach stawów.

|

|

.

.

.

.

   Bartłomiej Pruszyński – mgr fizjoterapii

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Nauk o Zdrowiu.

Ukończył kursy z zakresu terapii manualnej, rozluźniania mięśniowo-powięziowego, terapii punktów spustowych, proprioceptywnego torowania nerwowo-mięśniowego, masażu tkanek głębokich.

Uczestnik konferencji oraz szkoleń poprzez pracę wykładowcy na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie łączy praktykę z wiedzą teoretyczną.

Zainteresowania: sport , literatura kryminalna oraz biograficzna

.

.

.

.

.

.

|

MARTYNA CHADZIŃSKA – CZAJA mgr dietetyki

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu – jest magistrem zdrowia publicznego o specjalności dietetyka.

Ukończyła następujące kursy:

    • Leczenie żywieniowe dietą bezglutenową, bezmleczną i bezcukrową.
    • Diety w niedoborach pokarmowych, alergiach pokarmowych, chorobach neurologicznych.
  • Żywienie osób aktywnych.

|

.

.

.

.

.

.

|

ELŻBIETA GAWOR magister pielęgniarstwa, specjalista pielęgniarstwa neonatologicznego.

Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie, kierunek pielęgniarstwo.

Jest specjalistą z pielęgniarstwa neonatologicznego.

W Centrum Medycznym Jurajska wykonuje zawód pielęgniarki.

|

|

|

|.

.

.

.

.

.

.

|

|

AGNIESZKA STYRCZEWSKA – higienistka stomatologiczna

Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Częstochowie. Ze stomatologią jest związana od 2010r.

Asystentka implantologii i ortodoncji w Klinice Jurajskiej. Asystuje przy leczeniu endodontycznym, które odbywa się pod mikroskopem, praca na cztery ręce przy leżącym pacjencie, asystuje podczas zabiegów stomatologicznych oraz wykonuje zabiegi z zakresu higienizacji i profilaktyki.

Uczestniczka wielu szkoleń dla higienistek stomatologicznych m.in.: nowoczesne metody usuwania kamienia i osadu nazębnego z zachowaniem zdrowego przyzębia oraz bezpieczne wybielanie.

Dba o to , aby Państwa wizyty były zaplanowane w najdogodniejszym dla Państwa terminie.

Zainteresowania: podróże, gotowanie,  sport, muzyka

KLAUDIA PORADA – kierownik asystentek i higienistek stomatologicznych

Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Częstochowie.

Skończyła studia na kierunku Informacja Naukowa i  Bibliotekoznawstwo w Katowicach.

Jej główna zaleta to dobra organizacja pracy w gabinecie i współpraca z lekarzem dentystą. Sprawia jej to wiele satysfakcji.

Czynnie asystuje przy zabiegach ze stomatologii zachowawczej, endodoncji, przy zabiegach chirurgicznych.

Zainteresowania: stomatologia estetyczna, podróże, sport.

|

|

.

.

.

.

BETTINA IMIOŁCZYK – higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Częstochowie. Sumienna nauka zaowocowała 100% wynikiem z części praktycznej na egzaminie

zawodowym. Praca jest jej pasją dlatego chętnie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach na których poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Ceni sobie

pracę z Naszymi lekarzami i resztą personelu, którzy wspólnie tworzą miłą atmosferę i profesjonalnie dbają o pacjentów. Jest osobą komunikatywną chętną do

pomocy. Lubi ludzi a praca z nimi daje jej dużo satysfakcji. Wśród jej zainteresowań zawodowych jest w szczególności profilaktyka i periodontologia.

Zainteresowania: podróże, książki, kulinaria.

|

|

.

.

.

.

KAMILA STOBIECKA – higienistka stomatologiczna
Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Częstochowie.

Specjalizuje się w zabiegach profesjonalnego czyszczenia zębów metodą ultradźwiękową, oraz piaskowania naddziąsłowego.

W pracy z pacjentem na pierwszym miejscu stawia dokładność, komfort pacjenta i szersze rozpoznanie jego potrzeb leczniczych.
Chętnie dzieli się wiedzą z zakresu profilaktyki zdrowia, traktując edukację pacjenta jako integralną część swojej pracy.

Prywatnie miłośniczka pieszych wędrówek w otoczeniu wzgórz i łąk, oraz spotkań w gronie rodzinnym.

Czym się kieruje:
„Najlepszymi lekarzami na świecie są: doktor dieta, doktor spokój i doktor dobry humor.”
Jonathan Swift

|

|

|

.

.

.

.

MONIKA CIEPLIŃSKA – higienistka  stomatologiczna

Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Częstochowie.

Jest osobą miłą, pogodną. Lubi pracę z ludźmi.

Praca daje jej dużą satysfakcję w poznawaniu nowych ludzi jak i możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

przez udział w wielu szkoleniach.

Praca w Klinice Jurajskiej  pozwala na dalszy rozwój, poszerzanie umiejętności oraz podnoszenie kwalifikacji.

Jest zadowolona, że może współpracować z zespołem tak znakomitych specjalistów i wysoko kwalifikowanej asysty.

.

.

.

.

KATARZYNA PUCZYŃSKA –  asystentka stomatologiczna

Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Częstochowie.

Zawsze uśmiechnięta oraz pogodna. Pracując w naszym Centrum jako asystentka spełnia swoje marzenie. W swojej pracy bardzo ceni kontakt z pacjentem, dba o jego dobro oraz komfort podczas wizyty.

Zainteresowania: sport, medycyna estetyczna, kulinaria.

|

|

.

.

.

 

.

.

.

.

VANESSA MAŁEK– asystentka stomatologiczna

Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Częstochowie.

Osoba, która najzwyczajniej w świecie kocha swoją pracę, a zwłaszcza kontakt z ludźmi. Praca z dziećmi nie sprawia jej żadnego problemu.

Potrafi nawiązać wspólny język z maluchami i zamienić spotkanie z dentystą i leczenie w zabawę. Jest to osoba godna zaufania, sumienna,

sympatyczna i pełna pozytywnej energii. Każdego dnia doskonali swoje umiejętności i wiedzę.

Zainteresowania: moda, sport.

|

|

.

.

.

.

.

.

KINGA PRZEPIÓRKA – asystentka stomatologiczna

Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Częstochowie.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach. Praca jest dla niej pasją. Asystuje przy zabiegach stomatologicznych. Jej podstawowym założeniem jest zagwarantowanie pacjentowi poczucia bezpieczeństwa. Łączy profesjonalizm z miłym uśmiechem i empatią dla naszych Pacjentów.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

MAGDALENA BĄK – kierownik recepcji. Recepcjonistka w Centrum Medycznym Jurajska.

Absolwentka Warszawskiej Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych oraz Medycznego Studium Zawodowego w Częstochowie – na kierunku asystentka stomatologiczna – egzamin praktyczny zdała w 100%.

Jest osobą komunikatywną, zawsze uśmiechniętą, pomocną i chętną do pracy. Jest Naszą wizytówką – wzbudza zaufanie wśród pacjentów swoim miłym i  życzliwym podejściem. Dba aby każdy pacjent był usatysfakcjonowany oraz uzyskał wszelkie odpowiedzi na zadawane pytania. Dba o dobro i  komfort pacjentów przed wizytą u specjalisty.

Zainteresowania: medycyna, kryminały, kulinaria.

.

.

.

.

.

.

KLAUDIA PRZEPIÓROWSKA – recepcjonistka

Miła, komunikatywna z energicznym usposobieniem. W gabinecie zajmuje się naszymi konsultacyjnymi pacjentami m.in. wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące planu leczenia, umawia wizyty.

Bardzo lubi kontakt z pacjentem, zwłaszcza z dziećmi. Pomaganie ludziom sprawia jej przyjemność.

Przykłada wszelkich starań do profesjonalnej obsługi naszych pacjentów. Życzliwość i empatia to główne cechy, które ją charakteryzują. Swoje wolne chwile poświęca rodzinie i znajomym. Stara się spędzać czas aktywnie jeżdżąc na nartach.

Zainteresowania: sport i podróże.

.

.

.

.

.

.

KATARZYNA WICIŃSKA – recepcjonistka

Jest osobą komunikatywną, pozytywnie nastawioną do życia, która z uśmiechem na ustach stara się wypełniać powierzone obowiązki.

W pracy z pacjentem największą satysfakcję sprawia  zadowolenie z oferowanej przeze mnie pomocy.

Praca w Klinice Jurajskiej daje jej ogromną satysfakcję i zadowolenie gdyż w pracy cenię przede wszystkim kontakt z ludźmi.

.

.

.

.

.

.

 MILENA KOTERBA – recepcjonistka

Absolwentka Politechniki Częstochowskiej oraz Medycznego Studium Zawodowego w Częstochowie na kierunku technik masażysta.

Jest osobą miłą, komunikatywną, uśmiechniętą. Największą przyjemność sprawia jej praca najmłodszymi pacjentami Kliniki Jurajskiej. W swojej pracy ceni sobie przede wszystkim zadowolenie i satysfakcję naszych pacjentów.

Zainteresowania: masaż, sport, muzyka.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

TOMASZ SKOWERSKI – lek. med. specjalista kardiolog 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.

.

PIOTR DORBOŃSKI- dr. hab. n. med. specjalista urolog (europejska i polska specjalizacja) androlog kliniczny PTA związany w czasie studiów i pracy z Warszawską Akademią Medyczną , obecnie Warszawskim Uniwersytetem Medycznym (WUM) . Przez wiele lat był ordynatorem oddziału i zastępcą kierownika Kliniki Urologii WUM. Zajmuje się przede wszystkim chirurgią męskiej płodności i niepłodności (w tym przede wszystkim żylakami powrózka nasiennego i ich mikrochirurgią oraz odwracaniem wazektomii ), leczeniem męskiej niepłodności idiopatycznej a także innymi problemami andrologicznymi (andropauza, zaburzenia erekcji i ejakulacji, schorzenia napletka – stulejka , jąder- guzy , wodniaki, prącia – choroba Peyroniego czy najądrzy- mikrochirurgia guzów ) Zajmuje się także klasyczną urologią a w tym schorzeniami prostaty , pęcherza, cewki moczowej i nerek. Odbył staże zagraniczne w San Francisco (USA) , Innsbrucku i Wiedniu (Austria) , Paryżu (Francja) a także jako visiting profesor w Porto (Portugalia) , Sienie i Peruggi (Włochy). Autor ponad 60 publikacji , 24 rozdziałów w książkach (w tym ostatnio wydanej „Andrologii. Zdrowie mężczyzny od fizjologii do patologii”), książki o nietrzymaniu moczu i 250 wystąpień zjazdowych . Członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego i członek zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Urologicznego, były członek komitetu naukowego Europejskiego Towarzystwa Urologicznego . Interesuje się żeglarstwem , jazzem – hardbopem i wędkarstwem muchowym, podróżowaniem i czytaniem.

.

.

.

.

.

.

.
.

.

.

.

.

GRZEGORZ POKORZYŃSKI – lekarz dentysta 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.

.

MONIKA PRZYBYLSKA – asystentka stomatologiczna

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

PAULINA BULIŃSKA – recepcjonistka

Absolwentka studium medycznego w Częstochowie na kierunku Terapeuta Zajęciowy. Swoją wiedzę regularnie  poszerza uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Praca z ludźmi daje jej dużo energii i satysfakcji. Jest osobą przyjazną, pomocną i lojalną wobec innych. Komunikatywność i chęć do pracy to jej zalety. Interesuje się podróżami, modą i filmami.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.

KATARZYNA SIKORA – recepcjonistka

Absolwentka Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku dietetyka oraz uczennica Medycznego Studium Zawodowego w Częstochowie na kierunku asystentka stomatologiczna. Jest osobą komunikatywna, pozytywnie nastawioną do życia, z uśmiechem wypełniająca powierzone jej obowiazki. W swojej pracy najbardziej ceni sobie zadowolenie pacjenta. Zainteresowania: zdrowy styl życia, sport, muzyka.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.

KAROLINA WIECZOREK – anestezjolog

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.


dr n. med. Szczepan Bratek – laryngolog 

.d

.


.